Başlık metninizi buraya ekleyin
ÇİMCİDEN

Sağlık Yolculuğu

Sağlık yolculuğumuz üniversitedeyken başladı. Tükettiğimiz yiyecek ve içeceklerin refahımız üzerindeki etkisinin farkında olmaya başladık. Vücudumuzu sağlıklı gıdalarla beslemenin; mutlu, sağlıklı ve tatmin edici bir yaşam sürmenin en önemli parçası olduğunu öğrendik.

YOLCULUKTAKİ İLK ADIMIMIZ

2015 yılında faliyetine başladığımız ve halen devam ettirdiğimiz ‘siyah altın’ olarak bilinen organik solucan gübresi üretimi ile tarıma ve dolayısıyla sağlıklı yaşama katkı sağlamayı hedefledik. Bu adım sağlık yolculuğumuzun yapı taşıydı, olmazsa olmazıydı. Bitkiler için toprak ve gübrenin önemini daha yakından görme fırsatı bulmuştuk.
 

Sağlıklı yaşam tarzını benimsemek bize birçok açıdan yardımcı oldu! Fiziksel ve zihinsel sağlığın mutluluk için hayati önem taşıdığına inanıyoruz. Bu nedenle lezzetli yiyeceklere olan sevgimizden ödün vermeden, süper gıdalar ile birlikte bütünsel bir yaşam biçimini teşvik etmek için Çimciden markamızı yarattık.

YOLCULUĞA DAHİL OLAN
MUCİZEMİZ: 'BUĞDAY ÇİMİ'

Çimciden, herkesin bildiği mucizevi besin buğdayı, tohumdan itibaren çimlendirip, 12-14 cm aralığında hasatını yapmaktadır. Hasat edilen buğday çimlerini, sizler tarafından rahat ve daha fazla alanda kullanılabilmesi için büyük uğraşlar vererek, toz forma getirmekteyiz.
Yiyecek içeceklerle birlikte kullanıldığı gibi, saç ve cilt bakımlarınız için de kullanabileceğiniz sayısız tarife sahip toz formda buğday çimini, daha sağlıklı olabilmeniz için yaratıcılık ekleyerek, eğlenceli ve lezzetli tarifler sunacağız. Siz değerli sağlık yolcularını da aramızda görmekten mutluluk duyarız.
ÇİMCİDEN

Buğday Çimi Tozu
Bize Nasıl Yardımcı Oldu?

Enerjik, pozitif ve motive olmamıza
yardımcı oldu.

Odağımızı geliştirdik ve bağışıklığımızı güçlendirdik.

Saç, cilt ve tırnaklarımızın beslenmesine yardımcı oldu.

Bize mutlu bağırsak florası ve azalmış şişkinlik sağladı.